2 клас
Урок у 2 класі
Підтема: Розкажи про іграшку.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал темИ.
Повторити й закріпити вживання конструкції «has got» в усному мовленні та ознайомити учнів 3 конструкціею «has got no».
Формувати навички діалогічного та монологічного мовленмя.
Навчати читання.
Тренувати в аудіюванні.
Продовжувати розвивати навички письма.
Тренувати пам'ять та увагу.
Виховувати спостережливість.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах
для самостійної роботи.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Пpивiтaния.
T: Stand up, please! Good morning! Ps: Good morning!
T: How are you?
Ps: Fine, thank you.
T: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми з вами продовжимо вчитись описувати іграшки. Як i завжди, ви будете грати в ігри, виконувати різноманітні цiкaвi завданнн, читати і писати. Let's start our lesson!
3. Перевірка домашиього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 65). Учні ланцюжком вимовляють речення до малюнка.
2) Р3, впр. 2 (с. 65). Двоє yчнiв читають слова.
3) Р3, впр. 3 (с. 65).
Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність i охайність виконання вправи в зошитах.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Повторення вірша (впр. 4 (с. 85)).
Учні разом з учителем розповідають вірш. Після цього два-три учні самос тійно декламують вірш перед класом.
2) Гра «Назви слова».
Учитель розкладає два набори карток на двох партах малюнками донизу. Клас поділяється на дві команди. Члени кожної з них ланцюжком підходять до парт, беруть по одній картці й називають, що на них зображено. 3а кожне правильно назване слово надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.
ІІ. Oсновна частина уроку
1. Тренуваиня у вимові звуків.
Т: 3араз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо скоромовки, які ми вивчили на попередніх уроках.
Учні разом з учителем повторюють скоромовки по два рази.
2. Подання та відпрацювання нового граматичного матеріалу.
Впр. 1 (с. 88).
Т: Пoдивiтьcя на малюнки до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про що говорять дiти. Listen and repeat.
Учитель читає фрази, подані до малюнків вправи. Учні читають за ним i перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу на конструкцію has got no, пояснює її значення та правила вживання. Пoтiм учні в парах по черзі читають діалог вправи за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
3. Розвиток умінь мовлення.
1) Вправа 2 (с. 88).
а) Один з учнів виходить до дошки. Учитель зав'язує йому очі хустинкою. Дiти ланцюжком вимовляють речення за прикладом, поданим у вправі, а учень із зав'язаними очима малює обличчя за їх описом на дошці. Пoтiм учень розв'язує хустинку й дивиться, що вiн намалював. Після цього інші учні по черзі малюють за описами.
б) Можна провести таку саму гру в командах: два представники віц кожної з них малюють із зав'язаними очима на дошці за описами решти учнів. Команді учня, що краще намалював, надається один бал. Перемагає команда, яка отримає бiльше балів.
2) Впр. 3 (с. 89).
Учні ланцюжком складають речення за прикладом, поцаним у вправі. Учитель контролює правильність їх граматичної будови.
3) Гра «Вгадай іграшку».
Учтель прикріплює зображення іграшок до дошки. Один з учнів виходить до дошки, загадує іграшку й описує її, не називаючи. Учні віцгадують наззу іграшки. Той, хто правильно назвав слово, загадує й описує іншу іграшку, гра триває.
Haпpиклaд:
P1: It has got a big face. It has got no hair. It has got two eyes and one mouth. It has got two ears.
P2: Is it a teddy bear?
P1: No, it is not.
P3: Is it a robot?
P1: Yes, it is.
4. Фізкультхвилиика.
Учитель вимовляє рядки римування (див. урок 49 (2)) та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.
5. Навчания читания. Вправа 4 (с. 89).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на буквосполучення air, ear, ere та звук [еа], що їм відповідае. Учитель читає слова та речення вправи. Учні читають за ним i перекладають рідною мовою. Пoтiм дiти читають слова й речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
6. Письмо
1) Вправа 5 (с. 89).
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність i охайність написання слів.
2) Робота з картками.
Учнi отримують картки i самостійно письмово виконують завдання. IIo
закiнчeннi роботи вони ланцюжком читають складені слова. Учитель підходить до кожного й перевіряє правильність написання слів.
III. 3аключна частина уроку
1. Домашнe завдання.
P3. Вправи 1, 2 (c. 66) (ycно), 3 (c. 66) (письмово).
2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались бiльшe за все? Які завдання 6ули складними? Чого ви сьогодні навчились?